Sosyal Medya Hizmetleri 2022'de de Revaçta! Ünlüler, Siyasetçiler...

Sosyal Medya Hizmetleri, 2022’de Zirvede!

Birçok Ünlü Hesabın ve Kurumsal Şirketin Tercihi Olmaya Devam Ediyor

İnternet dünyasındaki yenilikler ardı arkası kesilmeden karşımıza çıkmaya devam ediyor. Sosyal medya platformları, şüphesiz ki bireysel kullanımdan ticari ve kurumsal kullanıma dek birçok alanda tercih edilen ilk internet oluşumlarından biri.

 

SosyoFun Sosyal Medya Hizmetleri

Ünlü kişiler, siyasetçiler, bireysel kullanıcılar, ticari kullanıcılar, mağaza sahipleri, kurumsal şirket sahipleri sosyal medya hesaplarında sürekli bir öne çıkma girişimi içinde. Zira sosyal medya platformlarında ne kadar öne çıkarsak, o kadar kişisel etkileşim veya ticari başarı elde edebiliyoruz ve bu da hanemize büyük oranda artı olarak yazılıyor. 

Bu alanda çalışmalar yapan ve son zamanlarda adından çok söz ettiren bir kuruluş var. Bildiğimiz üç dev spor kulübü yönetim üyelerinden biri olmak üzere; başta tanıdığımız ve ekranlarda adını sık duyduğumuz kurumlardan, şirketlerden ve adına aşina olduğumuz ünlü oyuncular/şarkıcılar ile sık sık temas kuran SosyoFun Sosyal Medya Ajansı kurucu ve yöneticisi Samet Doğan, bu konuda sorularımızı yanıtladı ve sektördeki talebin büyüklüğünü bir kez daha gözler önüne serdi.  

Samet Doğan: “Bu bir ihtiyaçtır!”

SosyoFun Yöneticisi: Samet Doğan

SosyoFun Yöneticisi Samet Doğan, bu konuya ilişkin bazı açıklamalarda bulundu;

- “Aslında, bu alanda ne kadar talep olduğunu kestirmek zor bir olay değil diye düşünüyorum. Zira sosyal medyada birkaç saat dolaşan arkadaşlarımız fark edecekler ki hiç adını bile duymadığımız kişilerin, milyonlarca takipçisi var… Bunun sebebi aslında bu arkadaşlarımızın çok profesyonel bir içerik üreticisi, ünlü bir kişi olmasından kaynaklı değil. Sosyal Medya Hizmetleri satın alarak içerik etkileşimini ve abone / takipçi sayılarını yukarı taşıyabiliyorlar ve bu işlemin sonucunda dışarıdan bakıldığında bu arkadaşlarımızın sosyal medya veya internet ortamındaki genel profillerinde çok yüksek sayılar görüyoruz.”

Şeklinde açıklamalarda bulundu. Anlaşıldığı üzere, Sosyal Medya Ajansı hizmetleri oldukça ciddi kitlelere hitap ediyor ve ciddi anlamda bir ihtiyaca çözüm olarak sunuluyor. İnternet ortamında Takipçi Satın Al, Beğeni Satın Al, İzlenme Satın Al, Mavi Tik Satın Al gibi hizmetler için arama hacminin ne kadar yüksek olduğunu görmek zor olmuyor.

 


Takipçi Satın Almak Kötü Bir Şey Mi?

Son zamanlarda en çok “Takipçi satın almak zararlı mı?”, “Takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı?” gibi sorular aldıklarını belirten Samet Doğan, bu sorulara toplu olarak bir cevap verdi.

Samet Doğan;

- “Peki bu kötü bir şey mi? Elbette değil! Takipçi satın almak, bazen Takipçi Hilesi gibi anlamsız ve farklı alanlarla karıştırılıyor. Ancak “Takipçi satın almak”, parasını ödeyerek profesyonel bir hizmet almaktır ve bu işlem sırasında takipçi hilesi imkanı sunan o ilginç, kalitesiz sitelerdeki gibi hesabınızın şifresi veya hesabınıza erişim talep edilmez. Sadece kullanıcı adı veya gönderi bağlantısı ileterek işlem sağlarsınız ve bu bize göre bir ihtiyaçtır. Zira sosyal medya platformlarında yüzlerce liralık reklamlar satın alsanız da etkileşim elde edemiyorsunuz. Örneğin SosyoFun Sosyal Medya Ajansı olarak bir sloganımız var; ”En Ucuz Takipçi Paneli.” Bizlerden 100 TL gibi rakamlara on bin takipçi satın alma gibi bir işlem yaptığınızda ise reklamlardan elde edeceğiniz dönüşümlerin kat kat fazlasını elde etmek kolaylaşıyor. Bu iki işlem de bize göre aynı amaca hizmet ediyor; ‘İnternet ortamındaki profilinizi zirveye taşımak.’”

Mavi Tik Satın Al Gibi Hizmetler De Veriliyor!

Özellikle az da olsa tanınan bir profile sahip olan kişi/kurumlar tarafından, “Mavi Tik Nasıl Alınır?”, “İnstagram Mavi Tik Alma” gibi aramalar yapılıyor. Bu aramaların tek sebebi, bireysel veya kurumsal sosyal medya hesaplarında doğrulanmış bir profile sahip olmak ve hesapların dışarıdan genel imajını sağlam bir seviyeye taşımak. 

SosyoFun Yardımcı Ortağı Altay Tanır, yaptığımız görüşmeye dahil olarak kısa bir açıklamada bulundu;

- “SosyoFun’da her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve büyümeye devam ediyoruz. Şahsen ben işin arka kısmı ile ilgileniyorum, müşterilerle direkt olarak görüşmüyorum ancak aylık istatistiklere, mevcut taleplere kısaca bir göz attığımda şu ana dek aldığımız en büyük taleplerden birinin Takipçi Satın Al, bir diğerinin ise Mavi Tik Hizmeti olduğunu söylemem mümkündür.”

Mavi Tik Nasıl Alınır? Mavi Tik Almak İçin Ne Gerekli?

Mavi tik sahibi olabilmek için, öncelikle internette size dair bir şeyler olması gerekiyor. Örneğin bir gazete yazısı, bir tanıtım yazısı olmalı ki sosyal medya platformları hesabınızın doğrulanmaya değer bir hesap olduğunu anlasın. 

Peki, internette sizin adınıza bir tanıtım yapacak ve adınızı, sayfanızı, markanızı, şirketinizi, mağazanızı doğrulanmış hesap statüsüne geçirip Mavi Tik Almak için yardımcı olacak reklamı kim yapacak? Bu alanda da hizmet verdiklerini ve son zamanlarda özellikle Mavi Tik Hizmetinin revaçta olduğunu belirten Samet Doğan;

- “Şu sıralar, birçok kişiden ve kurumdan ‘mavi tik almak istiyorum.’ Şeklinde talepler alıyoruz. Bu alanda da gerek Türkiye’nin, gerek dünyanın en çok bilinen haber sitelerinden ve TV kanallarından en az bilinen bloglara, kişisel sitelere kadar birçok tanıtım kanalımız mevcut. SosyoFun Sosyal Medya Ajansı’nda mavi tik satın almak isteyen müşterilerimiz için editörlerimiz tarafından profesyonel ve haber değeri olabilecek tanıtım yazıları yazdırılıyor, bunlar Google’da ve haberlerde listelenecek şekilde yayımlanıyor. Haliyle tanıtımı yapılan isim veya marka adı önemli bir konu haline geliyor, sosyal medya platformlarından bu şekilde mavi tik alabilmek kolaylaşıyor.” 

Şeklinde açıklamada bulundu. Anlaşıldığı üzere, SosyoFun Sosyal Medya Ajansı bireysel ya da kurumsal sosyal medya hesapları için ciddi avantajlar sunuyor ve bunu en uygun fiyatlara yapmaya gayret gösteriyorlar. 2022 yılı itibari ile çalışma yaptıkları profillere bakılırsa ciddi oranda bir hizmet talebi mevcut. Sizlerin de sosyal medya erişim ve etkileşim, takipçi satın al, abone satın al, beğeni satın al, izlenme satın al, mavi tik satın al gibi ihtiyaçları var ise SosyoFun Sosyal Medya Ajansı etkili bir çözüm olacaktır. Buraya Tıklayarak SosyoFun Sosyal Medya Ajansı'nın web sitesine gidebilirsiniz.

__
SosyoFun Sosyal Medya Ajansı 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski