Son Dakika: Oyuncu Ayberk Pekcan Hayatını Kaybetti!

 Son Dakika: Ünlü Oyuncu Ayberk Pekcan, Hayatını Kaybetti

Ayberk Pekcan(51), sırt ağrısı şikayetiyle başvurduğu hastanede akciğer kanseri olduğunu öğrenmişti. Kemoterapiye başladığını sosyal medyadaki hesabından duyuran Pekcan, geçen hafta memleketi olan Mersin'de yoğun bakıma kaldırılmıştı. Ayberk Pekcan, 24 Ocak akşamı tedavi gördüğü Mersin'de ne yazık ki hayatını kaybetti.

Ayberk Pekcan (51), Hayatını Kaybetti

Ayberk Pekcan Hayatını Kaybetti

Son dakika haberine göre, Ayberk Pekcan 24 Ocak akşamı hayatını kaybetti. Kurtlar Vadisi, Ihlamurlar Altında, Keşanlı Ali Destanı, Yaprak dökümü gibi dizilerde ana rol olarak karşımıza çıkmış değerli oyuncumuz Ayberk Pekcan, bu günlere dek rol aldığı birçok sinema filmi, dizi, tiyatroda karşımıza çıkmış kıymetli bir oyuncu idi. Ölümü, tüm sevenlerini yasa boğdu.

Sosyal Medyada Akciğer Kanseri Olduğunu Duyurmuştu


Sırt ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede akciğer kanseri olduğunu öğrenen Ayberk Pekcan, sosyal medya hesabından;
"Akciğer kanseri olmuşum. Tümör karaciğere, böbrek üstü bezlerime sıçramış. Ne yazık ki hastalığım başlangıçta hiçbir belirti vermedi. Bugün kemoterapi sürecimin ilk günü. En büyük desteğim olan ailem de yanımda, yakınlarımdaki arkadaşlarım da öyle. Ben, sağlığıma kavuşabilmek için elimden gelen çabayı göstereceğim. Sağlık dilekleriniz ve dualarınızı esirgemeyin. Kalın sağlıcakla.” şeklinde hastalığına ve durumuna dair kısa bir açıklamada bulunmuştu.

Ayberk Pekcan'ın Son Filmi Dilberay, Cuma Günü Vizyona Girecek

24 Ocak akşamı hayatını kaybederek aramızdan ayrılan; başta kurtlar vadisi, yaprak dökümü gibi büyük ses getirmiş ve günümüze kadar adının yerini korumuş sinema film dizi yapıtlarıyla ekranlardan tanıdığımız kıymetli oyuncu Ayberk Pekcan'ın son filmi Dilberay, Cuma günü vizyona girecek. 

__

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski