Lizay Pırlanta Alyans Yüzük

 

Lizay Pırlanta Alyans Yüzük

Hayatınızın en özel ve önemli anında, heyecanınıza Lizay pırlanta’nın alyans yüzük modelleriyle ortak oluyor. Birbirinden şık ve zarif tasarımlarla alyansların en göz alıcı detaylarla tanışabilirsiniz. Özgün alyans yüzük tasarımlarına imzasını atan Lizay pırlanta kendine has çizgisiyle göz dolduruyor. Geleneksel kaynağından hiç kopmayan, modern çizgideki dokunuşlarla bütünleşen kusursuz alyans modelleri her tarza ve bütçeye uygun şekilde tasarlanıyor.Alyans Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 Romanesk ve estetiksel alyansların özel ambiyansına uyan alyans seçimi zevkinizin yanında biraz bilgi ve farkındalıkta gerektirmektedir. Tarzınıza en uygun alyans yüzük seçimi yaparken kalitesi de önemli bir kriterdir. Lizay Pırlanta seçkin modelleri ve kalitesiyle o en özel anınızda size eşlik ediyor. Sizleri o masalsı yolculuğunuzda yalnız bırakmayan Lizay pırlanta’nın altın ve pırlantalı alyansları sizin birbirinize olan sevginizi ve bağlılığınızı yansıtıyor.

 

Mutluluğunuz Lizay İle Taçlansın

Benzersiz parlaklığıyla göz alan alyanslar Aşkla geçen o güzel anların yansımasıyla birlikle alyans yüzüklerinizle mutluluğunuzu taçlandıracaksınız. Lizay pırlanta alyans yüzük koleksiyonunda aşkın en güzel tınısını size fısıldayan modellerden birini seçin. Rose, sarı ve beyaz altının pırlanta ile uyumundan doğan muazzam alyans yüzük tasarımlarını keşfedin. Size özel hazırlanan evlilik alyansları ile tarzınızı en güzel şekilde yansıtın.

 

Lizay Alyans Yüzük Modelleri

Tüm gözleri üzerinizde toplayacak, alyans yüzük modelleri sadece aşkınızı ve sizin birbirinize olan bağlılığınızı yansıtacak. Sıra dışı detaylarlardan oluşan farklı modeldeki tasarımlarla alyanslar ile parmağınızdaki ışıltısıyla sonsuz aşkı size hatırlatacak. Sade ve klasik tarzdaki tasarımları sevenler için 2 veya 3 milimetre çapındaki klasik alyanslar modern tasarımlardan vazgeçemeyenler için, altın modern klasik alyansların olduğu web satış mağazasının altın yüzükleri yer aldığı yeni yüzük koleksiyonuna mutlaka göz atın. Her zevke hitap eden göz alıcı güzellikteki alyanslar klasik ve modern görünümleriyle söz nişan gibi o en güzel anların vazgeçilmesi alyans yüzükler Lizay pırlanta’nın kalitesi ile hayatınızın her anında kolaylıkla kullanılabilir hale getiriliyor. Alyans kategorisindeki beyaz sarı ve Roze altından taşlı ve taşsız olarak tasarlanan modelleriyle her tarz ve bütçeye hitap ediyor. Lizay pırlanta’nın her tarza ve bütçeye hitap eden altın bileklik modellerine online mağazasından ulaşabilirsiniz.Altın Alyans Kaç Ayar Olmalı?

Alyans tercihini altından yana yapacak olan çiftler için, altının ayarı o yüzüğün dayanıklılığı yönünden büyük bir önem taşır. Peki alyans yüzükler kaç ayar olur? Altın alyans yüzük ayarları genellikle 14 ayar,18 ayar 22 ayar ve 24 ayardan oluşmaktadır.

 

14 Ayar Alyans Modelleri

Alyans yüzükler uzun yıllar boyunca kullanacağından sağlam yapıda olmalıdır. Farklı seçeneklerin olduğu14 ayar altın alyans yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Sert bir yapıya sahip olması nedeniyle yıpranma ve bükülmeye karşı oldukça dayanaklıdır.

 

18 Ayar Alyans Modelleri

Sade ve şık seçeneklerinin olduğu 18 ayar alyanslarda epeyce sağlamdır. Ancak genelde sade ve formdaki modellerden oluştuğunu unutmamalısın.

 

22Ayar Alyans Modelleri

Tercihini 22 ayar alyanstan yana yapacak olan çiftler, bu modellerin yapı olarak esnek bir özeliğe sahip olduğunu bilmelisin. Parmağının ölçüsünün değişmesi gibi bir durumda dayanıklı yapıları nedeniyle kolaylıkla ölçü değişikliği yapılabilmektedir. Yalnız yıpranmaya karşı çok dayanıklı olmadığından günlük kullanım için farklı seçenekler değerlendirilebilinir.

 

24Ayar Alyans Modelleri

Saf altınla eş değerde olan 24 ayar alyanslar yumuşak bir dokuya sahip olmaları nedeniyle pek üretilmemektedir. Bu sebeple de piyasada 24 ayar olarak satışa sunulmakta olan alyansların bölümünün 24 ayar olmadığı göz önünde bulundurmalıdır.

 

 

 

 

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski