Faturasız Hat Fiyatları

Faturasız hat fiyatları operatöre göre değişiyor. Türk Telekom, Vodafone, BİMCell, Turkcell, PTTCell gibi operatörler faturasız hat fiyat tarifeleri noktasında değişik seçenekler sunuyor.

Peki güncel faturasız hat fiyatları ne kadar? 2022 faturasız hat fiyatları için okumaya devam edin.

Faturasız Hat Fiyatları 2022

Yeni bir hat almak veya hattınızı değiştirmek istiyorsanız, güncel faturasız hat ücretleri ile ilgili bilgi sahibi olmak için aşağıdaki listeden yararlanabilirsiniz.

Bu listedeki fiyatların her zaman değişebileceğini unutmayın. Güncel durum için operatörlerin resmi sitelerine bakmanızda yarar var.

2022 faturasız hat fiyatları (Ortalama)

·         Vodafone: 90 TL – 150 TL

·         Turkcell: 80 TL – 150 TL

·         Türk Telekom: 65 TL – 150 TL

·         Bursasporcell: 55 TL – 70 TL

·         BİMCell: 40 TL – 85 TL

·         Galatasaray Mobil: 55 TL – 70 TL

·         Fenercell: 55 TL – 70 TL

·         Kartalcell: 55 TL – 70 TL

·         Trabzoncell: 55 TL – 70 TL

·         Samsuncell: 55 TL – 70 TL

·         PTTCell: 55 TL – 70 TL

·         Wirofon: 55 TL – 70 TL

·         Uğurcell: 55 TL – 70 TL

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2022

Bu operatörden faturalı hat almayı planlıyorsanız, 80-150 TL arası bir ücret ödemeniz gerekir. Eğer numara değişikliği ve benzeri özel bir talebiniz olursa bu, hâliyle fiyata da yansıyacaktır.

Faturasız hat başvuruları online ortamdan veya bayilerden gerçekleştirilebilir.

·         Not: Turkcell faturasız hat paket fiyatları için Turkcell’in web sayfasını ziyaret edebilir veya 532 numarasından müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilirsiniz. Bu kampanyalar arasında; 'Sponsorlu Hat', 'Tourist Welcome', 'Bol GB Tanışma Seti' gibi seçenekler yer alır. Lifecell hoş geldin kampanyası, Özel fırsat kampanyası, Genç avantaj 6 GB ve benzeri alternatifler de onlar arasındadır.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2022

Vodafone operatöründen faturasız hat satın almayı düşünüyorsanız, ödeyeceğiniz tutarın 90-120 TL arasında değişeceğini bilmelisiniz. Bu, hat ücretidir ve fiyata ek bedeller yansıtılmaz.

·         Not: Faturasız hat kampanyaları için 542numarasını arayarak Vodafone müşteri hizmetlerinden bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz buraya tıklayarak faturasız kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2022

Bu operatörün yeni sim kartlar için fiyatlandırması 65 TL’den başlar.Hat numarasında değişiklik yapmanız gerekiyorsa ödeyeceğiniz ücret 100 TL’ye kadar çıkar.

Örneğin operatörden sizin belirleyeceğiniz sayıları içeren özel bir numara alabilirsiniz. VIP numara ücretleri faturasız hat fiyatlarından daha pahalıdır.

Ödenen ücretin 5 TL’si hat ücreti olarak sim kartınıza tanımlanır.

·         Not: Operatörün faturasız hat kampanya fiyatları için 444 1 444 numarasını kullanarak müşeri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatları 2022

Bu operatör ise Türk Telekom altyapısında faaliyet gösterir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, operatörün faturasız hat fiyatları 85 TL’ye kadar çıkabilir.

Diğer Faturasız Sim Kart Fiyatları 2022

Faturasız hat fiyat listesi içinde yer alan diğer operatörler Türk Telekom’a bağlıdır. Galatasaray Mobile, Fenercell, Teknosacell gibi firmalar kendi başına bir operatör olarak değil Türk Telekom bünyesinde hizmet gösterir. Onun için bu operatörlerde faturasız hat fiyatlandırması Türk Telekom’a yakındır.

Faturasız Hat Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bunun için ilgili operatörün internet sitesini kullanabilirsiniz. ‘Yeni Hat Al’ tarzı bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Orada yer alan formu doldurarak müşteri temsilcisinin size dönüş yapmasını bekleyin.

Temsilci sizi arayıp bilgilerinizi teyit edecek ve sim kartınız adresinize teslim edilecektir. Hat teslim süresi 1-3 iş günü arasında değişir.

Eğer faturasız hat başvurusunu operatör merkezlerinden yapmayı düşünüyorsanız nüfus cüzdanınızla birlikte müracaat etmelisiniz.

Yeni sim kartınızı telefona taktıktan sonra kullanıma açılması 24 saat kadar sürebilir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski