Binance TR Referans Kimliği Nedir? OKX Davet Kodu Nedir?

 Binance Nedir? Binance Ne İşe Yarar?

Kripto para gelişmeleri, her geçen gün flaş bir şekilde önümüze düşmeye devam ediyor. Kripto paralar her gün yenileniyor, kendini geliştiriyor, yükseliyor ve azalıyor. Bu alandaki hacim o kadar büyük ki, geçmişten günümüze hizmet veren, al sat işlemleri yapmamıza olanak sağlayan, binlerce üyeyi kendine çekmeyi başaran programların da adı sık sık duyulmaya başlandı.Binance, bu tür uygulamaların başında gelen ve "Binance Global", "Binance TR" olarak farklı kullanım sunan uygulamalardan bir tanesi oldu. Muhtemelen en çok bilinen Binance platformunun kullanımını merak eden üye sayısı her geçen gün artıyor. Global çapta yoğun kullanılan bu platform için en çok dikkat çeken, araştırılan konulardan bir tanesi ise "Binance Referans Kodu Nedir?" konusu olarak önümüze çıkıyor. Peki, Binance Referans Kodu Nedir?

Binance Referans Kodu

Sadece Binance TR Referans kodunun ne olduğunu merak eden, "Binance Referans Kodu Nedir Kısaca?" şeklinde aramalar yapan kullanıcılar için direkt olarak "Binance Referans Kodu" paylaşımını aşağıda görebilirsiniz. Binance'da Referans kodu olarak aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

  • Global Binance Referans Kodu: F3IXXNNA şeklindedir.
  • Binance TR Referans Kimliği: 2U85X6ZU şeklindedir.
Binance referans kodlarını Binance Kayıt işlemi sırasında kullanabilirsiniz. Binance'a üye olurken istenen referans kodları yukarıdaki gibidir. Binance'ın yanı sıra en çok kullanılan Kripto Para Platformu uygulamalarından biri de OKEx olmaktadır. OKEx için de aynı şekilde "OKEx Nedir? OKEx Referans Kodu Nerede?" şeklinde aramalar yapılmaktadır. Peki, OKX Nedir? OKEx Referans Kodu Nedir?

OKEx Nedir? OKX Referans Kodu Nedir?


OKEx Kripto Para platformu 2014 yılında kurulmuştur ve birçok kripto para listelemesi mevcuttur. Dünya çapında en çok kullanılan kripto para platformlarından bir tanesidir. OKEx Kayıt Olma aşamasında, tıpkı diğer kripto para uygulamalarında olduğu gibi "OKEx Referans Kodu Nedir?" konusu da yoğun bir aranma hacmine sahiptir ve kullanıcılar kayıt işlemi yapabilmek için OKEx Referans kodu sorularına cevap aramaktadır. 

OKX Referans Kodu Nedir? OKEx Referans Kodu Nerede Yazar?


Hızlıca OKEx referans koduna ulaşmak isteyen ve zaman kaybetmeden üyelik işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar, aşağıdaki referans kodunu kullanarak platforma üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

OKEx davet kodu: 12428361 şeklindedir.

OKEx refferal code; OKEx platformunun tıpkı diğer kripto para platformları gibi uyguladığı bir referans uygulaması kodudur ve üyelik işlemlerini tamamlamanız konusunda sizlere yardımcı olur. Referans kodu ile yapılacak üyeliklerde transfer ücretleri, komisyonlar gibi masraf kalemlerinde ciddi anlamda indirimler uygulanır. 

OKEx Referans Kodu Nerede Yazar?


OKEx referans kodunuzu öğrenmek istiyorsanız, yukarıdaki referans kodu ile platforma kayıt işleminizi tamamlamanızın ardından aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayabilir, ardından kendi OKEx referans kodunuza erişebilirsiniz. OKX Referans Kodu Alma adımları şu şekildedir;

  • OKX platformunda ana sayfa üzerinden "Daha Fazlası" butonunu bulalım.
  • "Referans" seçeneğini seçerek işleme devam edelim.
  • “Günlük Görevler” kısmından “Arkadaşları Davet Et”seçeneğini seçelim.
  • Bu alanda, bizden davet gönderilecek arkadaşlarımızın e-posta adresi istenir.
  • Buna alternatif olarak, davet bağlantınızı kopyalayarak da çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz.
Paylaştığınız OKEx davet kodu ile borsaya yönlendirilen kullanıcılar işlem yaptığında %30 ödül kazanma imkanınız olur. Buna göre; davet kodunuz ile 10 kullanıcı borsa üyeliği açtığında davetli ticaretlerinden farklı oranlarda komisyon elde edersiniz:

  • Yeni üye işlemlerinden %30 ticaret komisyonu
  • Tekrarlayan kullanıcı işlemlerinden %30 komisyon
  • Alt ortak (yeni kullanıcı bağlantısı ile üye olanlar) işlemlerinden %10 ticaret komisyonu


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski