Yeni Koltuk Almaktan %75 Daha Ucuz: Koltuk Kaplama Trendi!

     Yeni Koltuk Almaktan Daha Ucuz, Daha Kaliteli: Koltuk Kaplama Trendi!

Yeni Moda: Koltuk Kaplama

Günümüzde artan mobilya fiyatları yüzünden yeni mobilya almak cep yakıyor. Peki, sizlere koltuklarınızı yeni model ve trendlere uygun yeni bir koltuğa çok uygun fiyatlara çevirebileceğinizi söylesek? Hızla artan koltuk kaplama ve döşeme modası ile sizler de eskimiş ve klasik kaçan koltuk takımlarınızı mağazadan yeni alınmış gibi yepyeni bir hale getirebilirsiniz. Üstelik klasik koltuk takımlarınızı chester gibi lüks koltuk takımlarına çevirebileceğinizi biliyor muydunuz, detaylar yazımızda.

 Öncelikle sizlere koltuk döşeme ve kaplama hizmeti yapılmış koltuk takımlarının öncesini ve sonrasını gösterelim, sizlerde fikir edinin.

Koltuk Kaplama Öncesi


Koltuk Kaplama Sonrası 

*Daha fazla bu şekilde örnek için İzmir koltuk döşeme alanını ziyaret edebilirsiniz.

Örnekte gördüğümüz eski klasik koltuk takımı, döşeme ve beden değişikliğinden sonra son derece modern ve estetik bir koltuk olmuştur. Hadi kıyaslama yapalım; koltuk takımının yeni haline benzer bir koltuğu mağazadan aldığınız zaman %70 daha fazla para ödemektesiniz. Yeni koltuk almak yerine kaplattığınız zaman ödeyeceğiniz miktar yeni koltuğa kıyasla %70 daha ucuz olmakta!

Koltuklarınızı döşetme isteğinde olduğunuz zamanda karar vermeniz gereken birkaç konu var! Öncelikle kaplatacağınız koltuğun kumaşı önemlidir. Sizin yaşam tarzınıza göre olması gereken bu seçim koltuğunuzun görüntüsünden tutunda konforuna kadar etkileyecektir.  Sizler için en şık ve trend koltuk kumaşlarını şöyle bir sayalım ;

  • ·         Nubuk kumaş : Asil ve ağır, deri hammaddesi olan bu kumaş koltuklarınıza asil bir hava katacak yüksek işçilik gerektiren bu kumaş türü için seçtiğiniz atölyeye dikkat edin.
  • ·         Tay tüyü kumaş : Hafif ve yumuşak, son zamanda çok fazla adını duymaya başladığımız bu kumaş türü kadifemsi dokuya sahiptir.
  • ·         Alkantara kumaş : Dayanıklı ve kolay temizlenir, sağlam bir kumaş olan alkantara kumaş koltuklarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
  • ·         Keten Kumaş : Uzun ömürlü ve dayanıklı, son yıllarda az tercih edilse de keten hala en çok kullanılan kumaş modellerinden birisidir.

Koltuk Kaplama Atölyeleri

Öncelikle koltuklarınızı emanet edeceğiniz atölyeyi iyi seçmeniz gerekmektedir. Atölyenin deneyimli ve profesyonel olması koltuklarınız için en iyi sonucu garanti edecektir. Atölye ile koltuklarınızı anlattıktan sonra koltuğunuz için uyumlu kumaş türünü seçin ve istediğiniz modelde karar verin. Çoğu atölye, koltuklarınızı iş öncesi evden alıp iş bitince evinize teslim etmekte. Eğer ki sizler de koltuğunuzu kaplatmak istiyorsanız fakat aklınızda soru işaretleri varsa şu adresten İzmir koltuk kaplama İzmir’in en eski ve deneyimli atölyelerinden birine ulaşabilirsiniz. Sizlere merak ettiğiniz her konuda yardımcı olacaklardır.
__
SosyoFun Ajansı Tanıtım Katkılarıyla...

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski