Avukat Dilara Yıldız Cinayetinde Flaş Hakim Kararı

 Avukat Dilara Yıldız Cinayetinde, Hakimden Son Dakika Bir Karar Geldi

İki ismin telefon kayıtları incelenecek...


Geçtiğimiz günlerde eski nişanlısı tarafından silahla canice katledilen Dilara Yıldız cinayeti için, iki ismin cep telefonunun incelenmesi kararı verildi. Hakim tarafından verilen son dakika kararı

Son Dakika Haberi
Eski eşi tarafından, silahla canice katledilen genç avukat Dilara Yıldız cinayetinde hakim bir son dakika kararı verdi. İki ismin cep telefonu kayıtları, mesaj geçmişi, arama geçmişi incelenecek.
Hakimin ilgili iki kişinin cep telefonu kayıtlarının incelenmesi yönündeki kararı, İstanbul Anadolu Sulh Hakimliği tarafından kabul edildi. Bu acımasız cinayeti açığa kavuşturmak için savcılık araştırmalarına devam ediyor ve araştırılacak telefonlar ile ilgili olarak Avukat Dilara Yıldız cinayetini aydınlatabilmek için incelenmesi kararı verilen cep telefonlarının bilirkişi raporunun iletilmesini bekliyor.

Genç Avukat Dilara Yıldız, Acımasızca Katledilmişti

10 Ocak'ta İstanbul Tuzla'da, 29 yaşındaki Avukat Dilara Yıldız kendisini saplantı haline getirerek ölüm tehditleri savuran aynı yaştaki eski nişanlısı Oktay Dönmez tarafından katledilmişti.10 gün boyunca Tuzla'daki evinde gelmesini bekleyen Oktay Dönmez, duruşmaları nedeniyle şehir dışında olan Dilara Yıldız eve geldiğinde kendisini silah zoruyla alıkoymuş ve darp etmişti. Önceden hazırladığı senetleri imzalaması ve ona ait olan otomobili kendi üzerine geçirmesi için baskı yapmıştı. 

Alıkonulup bir restorana getirilen genç avukat, polis merkezi yanında bulunan restoranda eski eşi ile birlikte bir süre oturdu. Katil, lavaboya giderken bile Dilara Yıldız'ın yanından ayrılmadı. Restorana gelen polis ekiplerini görünce paniğe kapılmış ve genç avukat Dilara Yıldız'a 5 el ateş etmişti. Dilara Yıldız, olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski