Son Dakika: Meral Akşener, Koronavirüse Yakalandı!

 İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Koronavirüse Yakalandı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Ocak'ta koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Meral Akşener, sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüs testinin pozitif olduğunu açıklamıştı.


 Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan İyi Parti Başkanı Meral Akşener; paylaştığı tweette; "Yaptırdığım Kovid testim pozitif çıktı. Eşimle birlikte bir hafta boyunca karantinada olacağız. Çok şükür ikimiz de iyiyiz, kimse merak etmesin. Karantina sonrasında milletimizle buluşmaya kaldığımız yerden devam." sözlerine yer verdi. Meral Akşener'in sevenleri, internette "Meral Akşener iyi mi?", "Meral Akşener hasta mı?" şeklinde aramalar yapıyorlar.

Meral Akşener Koronavirüse Yakalandı!

 Meral Akşener İyi Mi?

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Twitter hesabında yaptığı paylaşım şu şekilde:


Meral Akşener Hasta Mı?

Sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve eşiyle birlikte bir hafta boyunca karantinada olacaklarını ileten İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Çok şükür, ikimiz de iyiyiz. Kimse merak etmesin." şeklinde açıklamada bulundu ve tüm sevenlerine merak etmemelerini, kendilerinin iyi olduğunu ifade etti. Meral Akşener'in Twitter sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı tweetteki son cümlede geçen "Karantina sonrasında milletimizle buluşmaya kaldığımız yerden devam. Millet Bizi Çağırıyor." ifadeleri de dikkat çekti ve gözlerden kaçmadı.

Kılıçdaroğlu, Meral Akşener'e Telefon Açtı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener'i telefon ile arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. CHP'den yapılan açıklamaya göre Genel Başkan Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i telefonla aradı ve geçmiş olsun dileklerinde bulunduğu ifade edildi.
__
SosyoFun Sosyal Medya Ajansı olarak, Meral Akşener'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski