Mahkum 8. Bölüm! Mahkum 8. Bölüm Tek Parça İzle, Mahkum 8 Bölüm HD, Mahkum 8 İzle

 Mahkum 8. Bölüm Yayınlandı! Mahkum 8. Bölüm Fragmanı, Mahkum 8 Bölüm İzle

Son zamanlarda ekranda büyük ilgi duyulan dizilerden bir tanesi de Mahkum dizisi. Savaş Yesari ve Barış Yesari adıyla başrolü alan İsmail Hacıoğlu'nun oynadığı Mahkum dizisine ilgi oldukça büyük. Sosyal medyada sıkça paylaşılan Mahkum dizisinin 8. Bölümü 3 Şubat'ta yayınlandı. Mahkum 8. Bölüm İzle, Mahkum 8 Bölümde Neler Oluyor?
Mahkum 8. Bölüm Fragmanı


Mahkum dizisi, Mahkum 8 bölüm fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz. Mahkum 8. bölümünde neler oluyor? İşte, mahkum yedinci bölüm fragmanı!Mahkum 8. Bölümde Neler Oluyor?

Mahkum dizisinin sekizinci bölümünde, Tüm riskleri göze alıp kızına kavuşan Fırat, yaralı bir halde köşeye sıkışıyor. Barış ve Sasha'dan kaçarken bir karar vermek zorunda kalıyor. Fırat’ın en büyük yoldaşı her zamanki gibi Cemre olacaktır. Nazlı’yı kaybedince elindeki en büyük kozdan olan Barış, onu yeniden bulabilmek için tüm gücüyle harekete geçer. Bu köşe kapmaca oyununda, büyük bir hamle yapmaya karar verir. Fırat’a karşı olan mücadelesinin yanında, bir de Savaş’ın geçmişinden gelen gizemli adam eklenir. Kim bu adam? Savaş Yesari neyin peşindeydi? Barış’ın başlattığı oyun sona doğru yaklaşır. Fırat Nazlı’yı koruyabilecek midir?
__
Fox TV Mahkum 7. Bölüm Açıklaması


Mahkum 8. Bölüm İzle! Mahkum 8. Bölüm Tek Parça İzle, Mahkum Son Bölüm Full İzle

Mahkum yedinci bölümünde, Fırat köşeye sıkışıyor! Mahkum 8. bölümünü, aşağıdaki yazıya tıklayarak FOX TV resmi internet sitesinden HD Kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Mahkum 8 Bölüm Tek Parça İzlemek için aşağıdaki yazıya tıklayınız.


Mahkum Dizi Oyuncuları

Mahkum dizi oyuncuları kimler? Mahkum Savaş, Mahkum Barış kimdir? İşte, Mahkum dizisi oyuncuları!

  • Fırat Bulut. (Onur Tuna)
  • Savaş Yesari. (İsmail Hacıoğlu)
  • Barış Yesari. (İsmail Hacıoğlu)
  • Cemre Uysal. (Seray Kaya)
  • Büge Yesari. (Melike İpek Yalova)
  • Sasha. (Hayal Köseoğlu)

Mahkum Dizisi Ne Zaman? Mahkum Hangi Gün, Mahkum Hangi Kanalda?

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova'nın üstlendiği dizide ayrıca Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay gibi ünlü isimler yer alıyor. Mahkum dizisi, Perşembe günü 20:00'da Fox TV'de yayınlanıyor.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski