Huobi'da Dolar Kazanın! Huobi Borsası Binlerce Dolar Dağıtıyor

Huobi Borsası Binlerce Dolar Dağıtıyor!

Dünya’nın önde gelen borsalarından Huobi Global, Çin yeni yılı etkinliği kapsamında PrimeFest etkinliğini sürdürüyor. Etkinliğin 3. Bölümü olan Primebox ise 100$, 1000$ ve 10000$ değerindeki kutuları kullanıcılarla buluşturuyor. Bu kutulardan yüksek miktarda ödül çıkıyor. Örneğin 1000$ değerindeki kutudan çıkan ödül 250 ile 500 TL değerinde çekilebilir coin olurken 10000$ değerindeki kutudan ise sıklıkla 350$ değerinde kripto para çıkıyor.

Etkinliğe katılmak için öncelikle Houbi Global’e buradan üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra kimlik onayı gerçekleştirerek etkinliğe katılabilirsiniz. Etkinlik süresince Huobi Global’deki diğer etkinliklere(Sihirli Madenci, Slot Çarkı) gibi katılarak 1, 2 ve 3. Seviye kartları toplayacaksınız. Bu kartlardan 5 tane aynı seviyede topladığınızda büyük ödülleri kazanmaya hak kazanacaksınız. Eksik kartlarınız var ise üzülmeyin çünkü arkadaşlarınız size eksik kartlarınızı paylaşabiliyor.

*Risk uyarısı
Tarafımızdan yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan biz sorumlu değiliz.

Ödüller Çekilebilir Mi?

Kutuları açacak kartları tamamladığınızda gelen ödüller hesabınıza kripto para olarak gelmektedir. Yani tüm ödülleri farklı borsalara aktarabilir, hesabınıza çekebilirsiniz.

Huobi Global Güvenli Mi?

Huobi Global başta Çin olmak üzere tüm dünyaya hizmet veren, Binance’den sonra belki de en yüksek işlem hacmine sahip borsadır. Kullanıcıların güvenle işlem yapacağını anlaması için yeni kullanıcılara birçok ödül dağıtmaktadır.

Ödüller Daha Bitmedi!

Huobi borsası yeni kayıt olan kullanıcılara 200$ değerinde türev işlem kuponu vermekte ve bu kuponlar da çekilebilmektedir. PrimeFest kısmında yer alan görevlerden bu göreve de ulaşabilir ve görevdeki aşamaları geçerek ödülleri toplayabilirsiniz.

Yeni Kayıt Olan Kullanıcılara 30 Doge Coin Ve 300$ değerinde Bonus

Borsasına kayıt olup görevleri yaparak 300 dolar değerinde bonus ve 30 Doge Coin kazanabilirsiniz. Tüm detayları kayıt olduktan sonra PrimeFest etkinliği sayfasında görebilirsiniz.

Sihirli Madenci Ve Slot Çarkı

Huobi Global’e buradan kayıt olarak Sihirli madenci etkinliğine de katılabiliyorsunuz. Bu etkinlik ile şansınıza göre her gün 1 BTC değerindeki havuzdan ödüller kazanabilmektesiniz. Sihirli Madenci etkinliği günlük ortalama 16 TL vermektedir.

Slot çarkı ise her gün 1 Milyon $ değerindeki havuzdan ödülleri toplamanızı sağlıyor.

Nasıl Kayıt Olunur?

Huobi Global borsasına buradan kayıt olarak daha yüksek şans ve tüm işlemlerinizde geçerli indirimlerden faydalanabilirsiniz.

*Risk uyarısı
Tarafımızdan yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan biz sorumlu değiliz.

 

5 Yorumlar

 1. Bilgi için teşekkürler. Huobi borsasına katılmayı düşünüyorum güzel fırsatlar var

  YanıtlaSil
 2. Güzel bir anlatım olmuş kısa zamanda bu siteyi deneyecegim

  YanıtlaSil
 3. çok güzel bir yazı olmuş...bu devirde dolar kazanmak lazım

  YanıtlaSil
 4. Huobi Borsası Binlerce Dolar Dağıtıyor!
  haberine çok sevindik

  YanıtlaSil
 5. Borsa hakkında istediğim Lazım olan tüm bilgileri eksiksiz alabildim başlıklar da çok açıklayıcı emeğinize sağlık...

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski