Oğuzhan Yavuz: "Yeni Bir Cast Ajans Kuracağız!"

 Sosyal Medya Fenomeni Oğuzhan Yavuz, Yeni Girişimini Duyurdu

2.2 Milyon Takipçi Kitlesiyle Sosyal Medya Fenomeni Oğuzhan Yavuz: "Yeni bir Cast Ajans Kuracağım!"

İnstagram'da 2.2 Milyon Aktif takipçisiyle fenomenler arasındaki yerini koruyan Sosyal Medya Fenomeni Oğuzhan Yavuz, yaptığı bir açıklamada yeni bir Cast Ajans kuracağını duyurdu. Oğuzhan Yavuz'un yeni girişim haberi, medyaya hızlıca yansıdı ve büyük bir merak uyandırdı. Ünlü Yavuz'un yeni kuracağı Cast Ajans girişiminin nerede, nasıl olacağı; ne tür bir hizmet sunacağı, hangi girişimlerde bulunacağı merak ediliyor. 


Sosyal medyada fenomen bir kişilik olan Oğuzhan Yavuz; hali hazırda kişisel internet sitesi www.oguzhanyavuz.com adresinde Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Uzmanlığı, Reklam Hizmetleri, Web Tasarım, Web Site Kurulum hizmetleri sunuyor. Bunun yanı sıra, yaptığı "Yeni bir Cast Ajans kurma kararı aldım. Bakalım neler olacak." şeklindeki açıklamasıyla sevenlerinde ve takipçilerinde merak uyandırdı. Planladığı yeni girişimin geleceği; büyük ses getireceği ve geçilecek aşamalardan sonra fenomen kişiliği sayesinde hizmetleri için her alandan destekçi bulabileceği, müşteri ve misafirlerini kabul edeceği yönünde görünüyor. 

Oğuzhan Yavuz, İnstagram Reklam Hizmetleriyle Öne Çıkıyor!

İnstagram hesabındaki tam 2.2 Milyon takipçisiyle en çok bilinen ve büyük bir takipçi kitlesi olan fenomenlerin arasına adını yazdıran Oğuzhan Yavuz, uzun bir süredir instagram hikaye reklamı, instagram story reklamı gibi hizmetlerle birçok müşterisini memnun etmeye devam ediyor. 
__
SosyoFun Ajans Tanıtım Katkılarıyla...


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski