Doğal Taş Nedir? Doğal Taş Mucizesi

Doğal Taş Nedir? Doğal Taş Mucizesi

Son zamanlarda Doğal Taş Tesbih,  Doğal Taş Takı, Doğal Taş Bileklik, Doğal Taş Kolye gibi çeşitli ürünlerde adına sıkça rastladığımız Doğal Taşlar; mineral, taş veya organik maddeler içerebilen, kesilip cilalanarak veya başka bir şekilde işlenerek karşımıza çıkıyor. Gerçek Doğal taşlar hakkında son zamanlarda yoğun bir araştırma arzusu var. Google’da “Doğal Taş Nedir?” , “Doğal Taş Türleri Neler?” , “Doğal Taş Ne İşe Yarar?” , “Doğal Taş Ürünler” gibi yüksek hacimli arama sorgularının sıkça yapıldığını da görmek mümkün oluyor.


Değerli taşlar işlenerek hayatımızın birçok yerinde eşsiz görünümü ile karşımıza Doğal Taş Tesbih, Doğal Taş Kolye, Doğal Taş Bileklik, Doğal Taş Yüzük, Doğal Taş Dekorasyon gibi farklı ürünler olarak çıkabiliyor. Doğal taşın mucizevi enerjisi ve bulunduğu yere kattığı eşsiz güzellik, tercih edilen ürün çeşitleri grubunda ilk sırayı alması için en önemli etkenlerden biri.

Doğal Taş Nasıl Oluşur? Doğal Taş Neden Değerli?

Doğal taşların oluşumu; metamorfizma denilen, birbirleri altında hareket halinde olan tektonik plakaların büyük bir basınç ve ısı uygulamasıyla minerallerin bir araya getirilmesine dayanır. Doğal taşların altında yatan değer, nadir olmasından ve doğal taşın oluşumunda çok uzun bir süre geçmesinden kaynaklıdır. Doğal taşların maddi değerinin yanı sıra manevi olarak değeri ise kullanan kişinin ruhsal benliği ile etkileşim içine girebilmesine fayda sağlamasından, insanın bedeninin ve zihnini olumlu etkilerle desteklemesinden kaynaklıdır. Doğal taşlar doğru kullanılır ise, ruhsal, fiziksel ve zihinsel açıdan doğal taş enerjisi elde etmek mümkündür. Tarihsel olarak bakıldığında; Doğal taş ile şifalanma geçmişi Hinduizm ile Budizm felsefeleriyle yola çıkılmış antik tıp formları olarak doğal taşların ilk yolculuğuna dayanmak mümkündür. Bilimsel olarak Doğal Taş kullanımını destekleyen bir kanıt bulunmasa da alternatif tıp alanında ve bazı tedavilerde kabul edilen uygulamalardandır.

Doğal Taş Tesbih Nedir? Doğal Taş Tesbih Satın Almak

Doğal taş tesbih, bir süredir dünya çapında en çok ilgi gören ürünlerden bir tanesi. Tesbihler, telaffuz oarak tespih şeklinde biliniyor ve özellikle erkekler tarafından aksesuar olarak sık sık kullanılıyor. Arap kültüründe “Mesbaha” olarak bilinen tesbihler, İslam dünyasında ilk olarak sahabe döneminde kullanıldığı bilinen ve bu kadar eski zamanlara dek uzanan bir geçmişe sahiptir. İslam dünyasında Müslümanların kullandığı tesbihler bildiğimiz gibi her zikir lafzı için otuz üç boncukla ayrılmış olacak şekilde 99 tane boncuk içerir.

Doğal taş tesbihler, doğal taşın elde ediliş biçimine ve değerine göre farklı fiyatlarda olurlar. Doğal Taş Tesbih modellerinin fiyatları şeffaflık, nadir bulunabilirlik ve renk gibi çeşitli değerlere göre fiyatlandırılır ve kullanıma sunulur. Ametist tesbih, Kuvars tesbih, Akik Taşı tesbih boncukları, kendilerine özgün bir fiyat aralığına sahiptir ve genel olarak 50,00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulur. Google’da Doğal Taş Tesbih Satın Al şeklinde bir arama yaptığımızda, 50,00 TL’den başlayıp 500.000,00 TL’ye dek uzanabilen farklı fiyat aralıklarıyla karşılaşırız. Doğal taş tesbih satın almak istediğimizde bu ürünü sunan dükkanlar aramamıza gerek yoktur; örneğin Doğal Taş Tesbih alanında ürün ve fiyat bakımından oldukça ön planda duran, bu alandaki tecrübesiyle yıllanmış değere sahip Luxury R Visible Tesbih & Doğal Taş sayfasına göz atarak çok rahat bir şekilde birbirinden kalteli ürünleri bulabilir, bu ürünlerden sipariş verebilirsiniz.

Luxury R Visible Kimdir? Luxury R Visible Tesbih & Doğal Taş

Luxury R Visible; son zamanlarda ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi bakımından Tesbih, Doğal Taş Tesbih, Doğal Taş Kolye, Doğal Taş Bileklik gibi ürünleriyle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Luxury R Visible internet sitesinde çok rahat bir şekilde Doğal Taş ürünler bulabilir ve oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz. Luxury R Visible şirketinin kurucusu Fırat Cankaya son zamanlarda ciddi bir doğal taş ürün satış hacmi yakaladığını dile getirerek doğal taş ürünlerin internetten satışına büyük bir ilgi duyulduğunu, Doğal Taş ürün satın almak isteyenlerin oturduğu yerden Luxury R Visible alışveriş sitesine ulaşarak rahatlıkla binlerce ürün arasından seçim yapabildiğini ve böylelikle çarşı, Pazar dolaşarak doğal taş ürün arayışından kurtulduğunu belirttiklerinin altını çizmiştir.

Luxury R Visible Doğal Taş

Tesbih & Doğal Taş sektörünün öncülerinden Luxury R Visible kurucusu Fırat Cankaya, Doğal Taş ve tesbih mağazaları için şu açıklamalarda bulundu;

- Luxury R Visible Tesbih & Doğal Taş için yıllardır sektör deneyimi kazanmak ile meşguldük. Bu sektörde belirli bir zaman geçirdikten sonra aklımıza Luxury R Visible’a ait bir alışveriş sitesi kurma fikri geldi. ‘Neden olmasın?’ diye düşündük ve Luxury R Visible internet mağazamızı açtık. Başlangıçta pek bir hareket görünmedi fakat durmadan çalıştık, tüm ürünleri resimleri ve açıklamalarıyla birlikte web mağazamıza yükledik. Bir süre sonra çalışmalarımızın ilk meyveleri geldi… 

Sonrasında aldığımız sonuçlar inanılmazdı. Müşterilerimiz, ‘Aradığı ürünleri Luxury R Visible’da rahat bir şekilde bulduğunu, kendilerine bu kolaylığı ve uygun fiyatları sunduğumuz için teşekkürlerini’ dile getirdiler. Uzun bir süredir Doğal Taş, Doğal Taş Tesbih, Doğal Taş Bileklik gibi ürünlerimizle internet mağazamızdan satışlarımıza devam ediyoruz, bu alanda en çok tercih edilen mağazalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.”

Luxury R Visible, yıllardır bu alanda “En iyi Doğal Taş, Doğal Taş Ürünleri ve Doğal Taş Tesbih” mağazası olmanın gururunu taşıyor. Kullanıcılar internette “Luxury R Visible” araması yaparak rahatça aradıkları ürünü Luxury R Visible internet sitesinde bulabiliyor, hızlıca sipariş verebiliyorlar. Luxury R Visible Doğal TaşTesbih kategorisinde bulunan başlıca ürünler şu şekilde;

  • -          Osmanlı Tesbih – Bakalit Tesbih - Faturan Tesbih
  • -          Baltık ve Dominik Kehribar Tesbih
  • -          Ismarlama İmam Tesbih
  • -          Moodstone Tesbih
  • -          Lüks Taş Tesbih
  • -          Fenolik & Amber Reçine Tesbih

__
SosyoFun Sosyal Medya Ajansı Tanıtım Satın Al Katkılarıyla…

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski