Haftalık Burç Yorumları - 3 Mayıs ve 9 Mayıs 2021

 3 MAYIS 2021 - 9 MAYIS 2021 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 


| 3 Mayıs - 9 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

3 MAYIS - 9 MAYIS GÖKYÜZÜ YORUMU

AY KONUMU

Bu haftada, ay Kova burcunda ilerlemesine devam edecek. Pazar günü ise Koç burcunda olacak. Bu hafta Güneş ve Satürn arasında sert bir çakışmayla başlıyor. Hafta ortalarında ise Venüs, Plüton ve Şiron Kuzey Ay Düğümü ile Güney Ay Düğümüne olumlu açı yapacak. Bu, bizi nispeten daha moralli bir hale getirebilir.
Haftasonuna doğru ne yazık ki Venüs'ün şans gezegeni olan Jüpiter ile ters düşeceğini görebiliyoruz. Bu hafta para ve maddiyat konularında oldukça hassas olmanızda fayda var. Sağlığa ise çok dikkat etmeliyiz. 

3 MAYIS - 9 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 

KOÇ

Bu haftanın maddi manevi alandaki çözümleri konusunda kendinizi çok daha iyi hissedip, eyleme geçmek için atılımlarda bulunabilirsiniz. Fakat, hafta ortasından itibaren “şansıma güvenirim ben.” Diyerek kendinizi olmadık durumlar içine düşürmemeye gayret edin. Kardeş ve arkadaşlardan yardım istemekten çekinmeyebilirsiniz. Ama yine de isteklerinizde ölçülü olun derim.

BOĞA


Maddi konularda hayal kırıklıkları yaşarken diğer yandan da çözüm ürütmeye açık bir hafta yaşayabilirsiniz. Özellikle çözümden yana, eğer devlet daireleri ile veya büyük kurum kuruluşlarla işiniz varsa üzerine gidebilirsiniz. Bu hafta ne olursa olsun sevgili boğalarım borsaya, kripto paralara falan dikkat etmenizde fayda var. “Hadi bir cesaret” diyerek elinizdekileri de kaybetmeyin. Sakin, sakin…

İKİZLER  


Kendinize bakıp bakıp aynada “bu ne ya!” dememeniz gereken bir hafta. Kendinizi daha çok sevin ve biraz kendinize iyi davranın. Özellikle lise sonrası İkizler  bu hafta sizlere ciddi bir yük binmekte. Daha çok çalışmanız ve artık ciddi ciddi kitapları açmanız gerekebilir. İlişkiler konusunda ise çok daha istikrarlı ve ciddi bir biçimde olaylara yaklaşmanız söz konusu olabilir.

YENGEÇ Bu hafta gökyüzü biraz sizin bilinçaltınıza doğru çalışacak gibi görünmekte. yani kendinizi durduk yerde depresif, yorgun falan hissedebilirsiniz. Buna müsaade etmeyin derim. Çünkü önünüze hizmet aldığınız ve verdiğiniz alanlarda enteresan fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları doğru değerlendirebilirseniz yolunuz özellikle diğer haftalarda çok daha iyi açılır demek mümkün.

ASLAN Bu hafta her türlü sosyal alanda kendinizi toparlamanız ve özellikle resmi işlerde dikkatli olmanız gereken zamanlara yaşamanız olası. Dikkat gerektiren işlere özen gösterin. Yok yere kendinizi riske atarak tuhaf gelişmeler içinde bulmayın kendinizi. Aynı zamanda uzun vadeli her türlü ilişkide daha ılımlı ve yapıcı olduğunuz taktirde çok daha iyi bir hafta geçirebileceğinizi söylemek mümkün.

BAŞAK Evlilik, ortaklık, uzun süreli arkadaşlık gibi meselelerde, biraz kendinizi yorgun ve “eh aman ne olacaksa olsun!” derken yakalayabilirsiniz. Ve fakat günlük hayatınızda işinizi kolaylaştıracak veya çalışma ortamınızda sizi destekleyecek açılarda bu hafta yok diyemeyiz. O nedenle bu hafta ilişkiler konusunu erteleme şansınız varsa, dikkatinizi çalışma hayatına vermeniz çok daha faydalı olacaktır.

TERAZİ 


Aşk ilişkilerinde hem çözüm, hem de çözümsüz noktalara bu hafta tırmanabilirsiniz. Ve eşinizin parası, bankalar, devlet daireleri gibi konularda eğer bir girişiminiz varsa bu hafta bu konulara da el atmanızda fayda var. Ama ne olursa olsun emin olmadığınız bir konuysa çevrenizdekilerden yardım almakta tereddüt etmeyin derim. Öğrenci teraziler için ise bu haftayı çok daha iyi geçirecek demek mümkün.

AKREP Bu hafta çözümü de, çözümsüzlüğü de aile ilişkilerinizde özellikle çekirdek ailenizle yaşamanız söz konusu olabilir. Aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili konular dikkatinizi çekebilir. Bunun yanında gayrimenkul konularına balıklama dalıp varsa çözülememiş konular içine girmenizde söz konusu olabilir. Bu hafta çalışma alanınızdaki insanlarla iletişiminize maksimum düzeyde dikkat etmeniz hayrınıza derim.  

YAY Öncelikle bu hafta sağlığınıza özen göstermeniz gerektiğini söylemek durumundayım. Arkadaş, kardeş yani yakın çevrenizden sağlık konusunda sevimsiz haberler almanız söz konusu olabilir. Lütfen bu haftayı sağlık konusunda dikkatli yaşayarak geçirin. Gereksiz bir araya gelişlerden uzak kalmanızda fayda var. Maddi konularda ise diğer haftalara göre nispeten daha olumlu olacağınızı söylemek mümkün.

OĞLAKBu hafta Jüpiter artık son derecelerde tamda para ile ilgili mevzularda size son dakika golü atabilir. O nedenle risk içeren işlerden en azından bu hafta elinizi, kolunuzu çekin derim. aşk ve ilişkiler konusunda ise daha hoş geçecek haftanız demek yanlış olmaz. Ama yine de abartılı büyük hareketlerde bulunmamanızı tavsiye edeceğim. Yani, hem parada hem de aşk da bu hafta dikkatli olun.

KOVA 


Kendinize haksızlık etmemeniz gereken bir haftadasınız. Her şeyin sorumluluğunu üstünüze alıp gerekli gereksiz kendinizi heba etmeyin. Sakin olun! Maddi konulara odaklanmanızda fayda var bu hafta. Para konusunda güzel etkiler olabilir. Bunu takip etmeniz sizin için çok daha hayırlı olacaktır. Anne, baba ve aile büyükleriyle olan ilişkinizde kesinlikle sabırlı olun ve “oldu, tamam…” demeyi ihmal etmeyin derim.

BALIK 


Bu hafta için için bir huzursuzluk hissetmeniz çok doğal. Kendinizi olayların içinde ama bunaltmadan tutmayı başarmanız gereken bir haftadan geçiyor olabilirsiniz. Para konusunda ise plan, proje yapmak için ideal ama hareket almak için çok da kolay bir hafta yaşamayacaksınız gibi durmakta. O nedenle bir yatırım, bir girişim düşünüyorsanız bu hafta çok da sevimli bir hafta değil diyebiliriz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski