Aygün Aydın Durmuyor! Bu kez "Pazarlık" Mesajları İfşa Oldu

 HAKAN SABANCI'YA VEDA PAYLAŞIMIYLA GÜNDEM OLMUŞTU, BU KEZ 'PAZARLIK' MESAJLARI İFŞA OLDU| Geçtiğimiz Günlerde Hakan Sabancı'ya Veda Paylaşımlarıyla Gündem Olan Aygün Aydın'ın Bu Defa "Pazarlık" Mesajları İfşa Oldu 

HAKAN SABANCI'NIN BAŞKA KIZLARI BEĞENMESİNİ İFŞA ETMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı'ya veda paylaşımlarıyla gündem olan Aygün Aydın'ın pazarlık yaptığı ileri sürülen yazışmaları bu defa gündeme bomba gibi düştü. Aydın ise konuya ilişkin açıklama yaptı, "mesajların kendisine ait olmadığını" iddia etti. 

ŞOK İDDİA!

İddiaya göre pazarlık yazışmaları yaptı. HES Koduna dek bilgilerini veren Aygün, devam eden yazışmalara göre ise Aygün'ün fiyat anlaşması yaptığı ve yanında 3 kadının daha olacağı bilgisi yer alıyor. 
Mesajlardaki "Ben gelebilirim, ama kızlar için söz veremem." kısmı oldukça dikkat çekti. Aygün Aydın ise bunların gündemde sürekli dolanan iftiralar ve iddialardan biri olduğunu  öne sürdü. Bunun üzerine, kendi instagram hesabından bu iddiaların gerçek olmadığını ve tamamen iftiradan ibaret olduğunu açıklayacak şekilde bir paylaşım yaptı. Aygün Aydın Bu paylaşımda aşağıdaki cümlelere yer vererek iddiaların gerçek olmadığını belirtti.

"BENİM NUMARAMA AİT DEĞİL."


"Hakkımda atılan iftiralar ve yalan haberleri kanıtamak için sözde bana ait olduğu iddia edilen mesajlar, konuşmalar benim telefon numarama ait değildir!"

SEREN SERENGİL ANNESİNE SESLENDİ 

Mesajların canlı yayında paylaşılmasının ardından Seren Serengil, Aygün Aydın'ın annesine seslendi. "Yazık Günah! Bu kız doğru yolda değil." ifadelerini kullandı. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski